LGD Siemyśl Goscino Kołobrzeg Karlino Białogard Ustronie Morskie Rymań Dygowo

Samorząd Województwa wraca do pracy zdalnej i trybu rotacyjnego

06-10-2020

W związku z objęciem miasta Szczecin tzw. żółtą strefą, marszałek Olgierd Geblewicz zdecydował o zmianie trybu organizacji pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz podległych mu jednostek. Pracownicy otrzymali możliwość naprzemiennej pracy zdalnej (tydzień na tydzień). Równocześnie w siedzibie Urzędu codziennie jest zapewniona 50% obsada. Obsługa klientów odbywa się bez bezpośredniego kontaktu, a w sprawach szczególnych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

- Chcemy utrzymać możliwie najwyższy stopień bezpieczeństwa dlatego w Urzędzie wprowadzamy częściowo pracę zdalną. Apeluję do wszystkich o załatwianie spraw w trybie online. Bądźmy odpowiedzialni, reagujmy na bieżąco na sytuację. Wiele spraw naprawdę możemy zrealizować zdalnie .– przypomina Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. – Jednocześnie zapewniam, że urząd mimo zmienionej organizacji pracy będzie pracował sprawnie, bez ryzyka opóźnienia czy utrudnienia w załatwianiu spraw.

Wprowadzone zmiany w organizacji pracy mają związek z koniecznością podejmowania działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i obowiązują od 5 października br. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Przypominamy również, że w związku z potrzebą minimalizowania ryzyka od 17 marca br. obsługa klienta odbywa się bez możliwości bezpośredniego, bieżącego kontaktu z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego. W celu uzyskania informacji, ustalenia czy sprawa bezwzględnie wymaga osobistego stawiennictwa i umówienia wizyty, należy kontaktować się w godzinach 7.30-15.30 z pracownikami Urzędu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Numery telefonów dostępne są na  stronach Biuletynu Informacji Publicznej.

Szczegóły: http://bip.rbip.wzp.pl/artykul/zmiana-zasad-obslugi-klienta-i-dostepu-do-nieruchomosci

Osobiste składanie korespondencji jest możliwe w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego ul. Korsarzy 34, Szczecin (Zamek Książąt Pomorskich), brama od ulicy Grodzkiej, mały dziedziniec, wejście „I”. Wnioski i podania można wrzucać do specjalnie przygotowanej urny, która znajduje się przy wejściu do Kancelarii Ogólnej (bez możliwości potwierdzenia złożenia korespondencji). Jednocześnie zachęcamy do składania korespondencji  za pośrednictwem platformy EPUAP lub do kontaktu drogą elektroniczną.

Źródło: Serwis prasowy Urzędu Marszałkowskiego

Adres

    • Adres: ul. IV Dywizji WP 58
     78-120 Gościno
    • Email: gcagoscino@op.pl
    • Przed wizytą w biurze, prosimy o umówienie się telefonicznie:
     • tel.kom.: 
      • +48 601 883 504
      • +48 535 922 363
      • +48 669 588 910
     • tel./fax: +48 94 35 13 371
    • Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 7.00-15.00
    • Licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin
              

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR